bizi arayın

En değerli ve en önemli geleneklerimiz arasında yer alan kına gecelerinde gelin tarafının yakınları ve gelin tarafının en yakın arkadaşları davet edilir. Erkek tarafından ise gelin tarafına kına ile farklı hediyeler gönderilir. Gelinler, yöreden yöreye farklı olmak üzere tuvalet ya da bindallı giyerler. Kadifeden dizayn edilen bu özel kına gecesi elbiseleri ayak bileklerine kadar uzanan kaftan türü bir elbisedir.

Görkemli bir gece olması gereken kına gecesinde salon seçimi de son derece önemlidir. Kına gecelerinin gerçekleştirileceği ortamların atmosferinin bu gecenin ağırlığına uygun olması gerekmektedir. Aynı zamanda kına gecesi düzenlenecek olan salonun misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz genişliğe, konfora ve lükse de sahip olması gerekir. İşte tam bu noktada ortaya çıkan Grammophon Events Dortmund şehrinde tüm bu ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır.

Misafirlerinize kendi istediğiniz yiyecekleri ve atıştırmalıkları sunabileceğiniz bu özel gecede dilerseniz Grammophon Events’in en özel lezzetlerinin yer aldığı mutfağından da servis yaptırtabilirsiniz. Grammophon Events’in tecrübeli ve profesyonel ekibi kına gecelerinize değer katarken sizlere sadece daha fazla eğlenmek ve mutlu olmak kalıyor.

Konseptlerinize Özel Hizmetler

Grammophon Events’in en özel konseptine sahip geniş alana sahip salonunda misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bu özel gecenin ömür boyunca hatırlanmasını istiyorsanız sizler de tercihinizi Grammophon Events’ten yana yapabilirsiniz. Kına gecesine en uyumlu salonu ile sizlere hizmet sunan Grammophon Events ile birlikte hareket ederek kına gecenizin kusursuz ve eksiksiz geçmesini sağlayabilirsiniz.

En önemli günlerinizden biri olacak ve hayatınızın dönüm noktası olarak nitelendirilebilecek olan kına gecenizin daha keyifli geçmesini istiyorsanız Grammophon Events ile iletişime geçebilirsiniz. Randevunuzu erkenden alarak tüm detayların sizler için hazır hale getirilmesini sağlayabilir ve geri kalan zamanınızı sevdikleriniz ile birlikte keyifli bir şekilde geçirmek için ayırabilirsiniz.

bizi arayın

 

Fotoğraf Galerisi

asenalı kına geceleri fotoğrafları

 

Video Galerisi

asenalı kına geceleri videoları

Giriş Formu
Kayıt Formu