Festival

Düzenlemeyi düşündüğünüz festival etkinlikleri için Grammophon Events’i tercih edebilirsiniz. Kurumsal veya bireysel olarak düzenleyebileceğiniz festival etkinliklerinin başlangıcından bitişine kadar Grammophon Events Dortmund sizlerin yanında olacak.

Her şeyin planladığınız gibi gitmesini istiyorsanız ve detaylar ile uğraşmak yerine organizasyonunuz ile uğraşmak istiyorsanız Grammophon Events’in eşsiz festival seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Şehir merkezine olan yakınlığı ve geniş otoparkı ile avantajlı duruma geçebilmenizi sağlayan Grammophon Events’te düzenleyeceğiniz festivallerinize tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. Ulaşım kolaylığı sayesinde davetli listenizdeki herkesin gelebileceği bir festival düzenleyerek özel gününüzün daha da özel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Geniş hacimli ve ferah atmosferli olan Grammophon Events, mimari estetiği ile ilk bakışta gözünüzü alabilecek ve festival etkinliklerinizi düzenlemek isteyeceğiniz bir alana sahiptir. Yalnızca mimarisi ile değil, gelişmiş teknolojik altyapısı ile de dikkat çeken Grammophon Events’te aksilikler yaşamadan dilediğiniz tüm organizasyonları düzenleyebilirsiniz.

Profesyonel ve Tecrübeli Ekip Desteği

Organizasyonunuz içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz geniş alan ve teknolojik altyapılar ile birlikte aynı zamanda güler yüzlü personeliyle de hizmet sunan Grammophon Events sayesinde unutulmayacak bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Profesyonel ve tecrübeli ekibi ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ayrıntıları hesaba katarak çalışmalarını sürdüren Grammophon Events’te kendinize özel alanınızı en iyi şekilde değerlendirebilir ve davetli misafirleriniz ile eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. Gelişmiş güvenlik sistemi ve ekstra konforlu yapısı ile dikkat çeken Grammophon Events aynı zamanda lüks sevenlerin de vazgeçilmez adresleri arasındadır.

Festival etkinlikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz güvenilir, sağlam altyapılı ve güler yüzlü personellere sahip olan salon ihtiyaçlarınızda Grammophon Events ile iletişime geçebilirsiniz. Grammophon Events ile iletişime geçerek en özel günleriniz için randevu alabilir veya Grammophon Events hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi sizler de alabilirsiniz. Grammophon Events sayesinde kusursuz bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Yemekli Kapasite 600 Kişi
Yemeksiz Kapasite 800 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu