Konsept Etkinlikler

Değerli misafirlerinin memnuniyeti ve konforu düşünülerek dizayn edilen ve en ileri teknolojik altyapı ile desteklenen salonlarda konsept etkinliklerinizi düzenlemek istiyorsanız Grammophon Events’i tercih edebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal olarak yararlanabileceğiniz ve konsept etkinliklerinizi düzenleyebileceğiniz Grammophon Events salonunda sizleri en ayrıcalıklı dünya bekliyor olacak.

Belirli bir konsepte sahip ve özel davetlilerinizin yer alacağı Dortmund bölgesindeki partileriniz için etkileyici bir atmosfere sahip mekan arıyorsanız Grammophon Events sizler için ideal olacak. Her bir ayrıntının sizler için özel olarak düşünüldüğü salonlarda sizleri konfor ve lüks dolu ayrıntılar karşılayacak.

Hayal ettiğiniz konsepti gerçeğe çevirebilmeniz için sizlere yardımcı olan Grammophon Events, etkinliğinizin başlangıcından sonuna kadar sizlerin yanında olacak. 600 ile 800 kişi arasında değişen kapasiteye sahip olan salonda dilerseniz catering firması ile birlikte hareket ederek kendi mutfağınızı oluşturabilir dilerseniz Grammophon Events’in lezzet dünyasına göz atarak yeme ve içme ihtiyaçlarınızın da salon tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Bireysel ve Kurumsal Konsept Etkinlikler

Işık, ses ve sahne hizmetleri konusundaki hassasiyeti ile de ön plana çıkan Grammophon Events, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak sahnesini düzenlemektedir. Çocuklar için isteğe bağlı olarak özel oyun alanlarının da yer alabileceği Grammophon Events’in şehir merkezine yakın konumu da konsept etkinliklerinizin daha dolu geçmesini sağlar.

Davetli misafirlerinizin en kolay şekilde ulaşabileceği salon son derece geniş, estetik mimariye sahip ve ferah bir atmosfer ile sizleri bekliyor olacak. İhtiyaçlarınıza uygun olarak düzenlenen hizmetlerden yararlanarak bireysel veya kurumsal tüm konsept etkinlikleriniz için Grammophon Events’ten hizmet alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdüren Grammophon Events, her geçen yenilenen yapısı ile dikkat çekmektedir. Grammophon Events ile iletişime geçerek konsept etkinlikler için yararlanabileceğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgiye sizler de ulaşabilirsiniz.

Yemekli Kapasite 600 Kişi
Yemeksiz Kapasite 800 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu