Lansman

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz lansman salonları sizlere özel avantajlar ile Grammophon Events tarafından sunuluyor. Bireysel olarak da farklı alanlarda düzenleyebileceğiniz lansman partilerinizin en keyifli, eğlenceli ve eksiksiz olarak geçmesini istiyorsanız Grammophon Events’i tercih edebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz lansman partilerinizin gerçeğe dönüşebilmesi için size tüm imkanlarını sunan ve kapılarını aralayan Grammophon Events sayesinde kendinizi evinizin huzurlu ortamında hissederek lansmanınızı düzenleyebilirsiniz.

Lanse etmek ve sunmak istediğiniz herhangi bir ürün ya da hizmet söz konusu ise Grammophon Events ile bu sürecin her anında birlikte hareket edebilirsiniz. Geniş kitlelere hitap ettiğiniz zamanlarda da yararlanabileceğiniz Grammophon Events sayesinde davetli misafirlerinizi en konforlu ve lüks şekilde ağırlayabilirsiniz.

Marka prestijinizi ve kimliğinizi ön plana çıkartabileceğiniz Grammophon Events salonlarında sizin için her bir ayrıntı özel olarak düşünülerek geliştiriliyor. Estetik mimarisi ve teknolojik altyapısı ile dikkat çeken Grammophon Events Dortmund sayesinde size düşen sadece lansmanınızı en keyifli ve verimli şekilde geçirmek oluyor.

Dortmund Şehir Merkezine Yakın Konumda

İsteğe bağlı olarak özel hizmetlerden de yararlanabileceğiniz Grammophon Events lansman salonu şehir merkezine yakın konumda olduğu için davetli misafirleriniz lansmanınıza en kolay yoldan ulaşabilirler. Böylelikle ulaşıma bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunları da halletmiş olursunuz.

Özel lansman günleriniz için bütün ayrıntıların en detaylı şekilde profesyonel ve tecrübeli Grammophon Events ekibi tarafından düşünüldüğü bu süreç içerisinde destek alarak lansmanınızın kusursuz geçebilmesini sağlayabilirsiniz. Grammophon Events’in ayrıcalıklı dünyası ile tanıştıktan sonra kusursuz ve eksiksiz bir lansman geçirerek ürün ve hizmetlerinizi daha iyi şekilde tanıtmanın verimliliğini yaşayabilirsiniz.

Grammophon Events tarafından sunulan lansman salonu hizmetleri ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilir ve randevunuzu erkenden yaparak mekanınızın lansmanınız öncesinde sizler için hazır hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yemekli Kapasite 600 Kişi
Yemeksiz Kapasite 800 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu