Özel Gün Yemekleri

Özel gün yemekleri ve düzenlemeyi düşünüyorsanız kutlama, davet, evlilik telifi ve arkadaş toplantılarınız için Grammophon Events’i tercih edebilirsiniz. İş toplantıları ve terfi kutlaması gibi özel günler için de ideal bir atmosfere sahip olan salonda tüm özel gün yemeklerinizi hayal ettiğiniz şekilde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Bütün mutlu ve özen günlerinizde yanınızda olan Grammophon Events Dortmund, bütün organizasyon süreci içerisinde ihtiyacınız olabilecek ayrıntılar için profesyonel ve tecrübeli ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Özel menü seçenekleri olan Grammophon Events’ten hizmet aldığınız zaman dilerseniz isteğe bağlı olarak bir catering firması ile birlikte de çalışmaya başlayabilirsiniz.

Konferans yemekleri ve özel günler için eşsiz bir mimariye sahip olan Grammophon Events sayesinde özel günlerinizin daha da özel geçmesini sağlayabilirsiniz. Unutulmayacak anlara imza atarken sizin yanınızda olacak olan Grammophon Events sayesinde organizasyon detayları ile uğraşmak yerine anın tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Özel Anlarınızı Ölümsüzleştirin

Şehir merkezine yakın konumu ile de dikkat çeken Grammophon Events sayesinde davetli misafirlerinizin özel gün yemeklerinize daha kolay ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz. Toplu taşımaya da yakın olan Grammophon Events içerisinde özel bir otopark da bulunmaktadır.

Yüksek kapasitede katılımcıların yer alabileceği organizasyonlar için de uygun olan Grammophon Events sizlere özel hizmetleri ile ön plana çıkan bir markadır. İçerisinde çocuklara özel oyun alanlarını da isteğe bağlı olarak yaratabileceğiniz Grammophon Events sayesinde özel günlerinizin eksiksiz ve kusursuz geçmesini sağlayabilirsiniz.

En özel anlarınızın hayal ettiğiniz gibi eksiksiz şekilde geçebilmesini sağlayacak olan Grammophon Events ile iletişime geçerek özel günleriniz için yararlanabileceğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bireysel veya kurumsal olarak düzenlemeyi planladığınız özel gün yemeklerinde her şeyin yolunda gitmesini istiyorsanız ve konforlu bir alan arıyorsanız doğru adreste yer alıyorsunuz.

Yemekli Kapasite 600 Kişi
Yemeksiz Kapasite 800 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu