Sünnet

Profesyonel ve tecrübeli ekibi ile hizmetlerini sunan Grammophon Events, en unutulmaz ve kalıcı hatıralara imza atabileceğiniz sünnet düğünlerini sizlere sunuyor. Yemekli ve yemeksiz olarak farklı seçeneklerde sunulan hizmetler arasından seçim yapabilir veya dilerseniz kendi catering firmanız ile birlikte çalışarak kendi istediğiniz yiyecekleri salona getirebilirsiniz.

Çocuklarınız için sünnet düğünü düzenlemek istiyorsanız pek çok farklı ayrıntının detaylı bir şekilde düşünülmesi gerektiğini asla unutmamalısınız. Sünnet düğünü düzenlemek büyük bir zaman ve özveri isteyen bir sürece girmenize yol açabilir. Bu noktada Grammophon Events’ten destek alarak en özel sünnet düğünlerinizi düzenlemeye başlayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre hareket eden ve çalışmalarını bu detaylara göre şekillendiren Grammophon Events’i tercih ettiğiniz zaman sünnet düğününüze gelecek olan davetlilerinizin de son derece keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilmesini sağlayabilirsiniz. Bütün ayrıntıların sizin adınıza düşünüleceği bu süreçte size düşen ise sadece sevdikleriniz ile bu özel anı paylaşmak olacak.

Çocuklarınıza En Özel Sünnet Düğünü

Lüks, konforlu, geniş ve aynı zamanda güler yüzlü personelleri ile de dikkat çeken Grammophon Events sayesinde davetli misafirleriniz ile birlikte sınırsız hizmetlerden yararlanabilir ve hayal ettiğiniz sünnet düğününü gerçeğe geçirebilirsiniz.

Bir ömür boyu hatırlanacak olan en önemli anlardan olan sünnet düğününüzün eksiksiz ve kusursuz geçmesini istiyorsanız Grammophon Events Dortmund ile iletişime geçebilirsiniz. Toplu taşımaya ve şehir merkezine yakın olan Grammophon Events aynı zamanda geniş otoparkı ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Davetli misafirlerinizin asla ulaşım sıkıntısı yaşamayacağı Grammophon Events sayesinde ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanarak misafirleriniz ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Grammophon Events ile iletişime geçerek erken rezervasyon da yapabilirsiniz. Erken rezervasyon yaparak sünnet düğününüze kısa bir süre kala mekanın sizin için eksiksiz bir şekilde hazır hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yemekli Kapasite 600 Kişi
Yemeksiz Kapasite 800 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu